"TEMELDEN GELEN GÜÇ"

Güvenli Yaşam Alanları Oluşturmak İçin Çalışıyoruz

Zirve Beton

İleri teknoloji, ekipman, teknik kadro ve üstün kalite anlayışı ile HAZIR BETON üretimi yapan ZİRVE HAZIR BETON A.Ş. , 2010 yılında Sincan Üretim tesisimiz ile üretime başlamıştır. Şirketimiz günümüze kadar Şaşmaz-Yuvaköy – Ayaş – Beytepe Hazır Beton tesisleriyle bu sektördeki talebi karşılayabilmek için hazır beton üretim tesislerini kurmuş ve Ankara’da bu sektörün öncülerinden birisi olmuştur.

Kuruluşumuz benimsediği "Kalite", "Araştırma", "Modernizasyon" sözcüklerinin ilke edinmiş olan Zirve Beton; Kuruluş, vizyonu ve kendini yenileyen yapısı ile, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden, sektörde ilerleyişini sürdürmektedir.

Zirve Beton Ankara
Zirve Beton Sincan
Zirve Beton

Projelerimiz

En ileri teknolojiyi kullanarak müşteri memnuniyetini hedef alan zamanında teslimat prensibimiz ile, ihtiyaçlara cevap veren, her zaman sektöründe öncü olan ve fayda sağlayan projeler üretmekteyiz.

Doğaya ve Çevreye Karşı Duyarlıyız!

Sosyal sorumluluk bilinci ile çevreyi ve doğal kaynakları koruyan, topluma ve bireylere katma değer yaratan, ilkelerinden ve etik kurallarından ödün vermeyen bir kuruluşuz.